۶۰طرح سرمایه گذاری تدوین و تهیه و در اختیار بنیاد قرار میگیرد
فرماندار ویژه جهرم:

۶۰طرح سرمایه گذاری تدوین و تهیه و در اختیار بنیاد قرار میگیرد

به گزارش جهرم فردا، علیرضا صحرائیان فرماندار ویژه جهرم نیز در این کارگروه گفت: ۶۰طرح سرمایه گذاری تدوین و تهیه و در اختیار بنیاد قرار میگیرد که طی یک هفته جاری هر کدام از این طرح ها توسط این بنیاد تایید شد فعالیت خود را آغاز می کند.

وی در ادامه تاکید کرد: هر کدام یک از این طرح ها نیز مورد تایید بنیاد برکت واقع نشد مسئولان شهرستان از طریق دیگر طرح های موجود برای این پروژه های اقتصادی تامین بودجه خواهند کرد.

مدیر اقتصاد سرمایه گذاری بنیاد برکت در کارگروه اقتصاد مقاومتی با اعلام آمادگی این بنیاد برای سرمایه گذاری اقتصادی در جهرم گفت: هدف از تشکیل این بنیاد ایجاد اشتغال پایدار و رفاه مردم به ویژه محرومان جامعه است.

خطیبی با اشاره به چگونگی سرمایه گذاری این بنیاد افزود: بنیاد برکت به صورت خرید سهام شرکت با حداقل۳۴درصد و حداکثر۴۹درصد با سرمایه گذار شراکت می کند.

وی ادامه داد:قرارداد این بنیاد با سرمایه گذار پنج ساله است و بعد از پنج سال سهام خود را به شرکا خود می فروشد و به نسبت سهم خود در سود و ضرر شرکت سهیم است.

خطیبی تصریح کرد: این بنیاد در زمینه های کشاورزی, دامپروری, گیاهان دارویی صنایع چوب و کاغذ صنایع ساختمانی تبدیلی و برقی و غیره سرمایه گذاری می کند‌.