مرکز پیوند سالم جهرم در ایران نمونه است +عکس

مرکز پیوند سالم جهرم در ایران نمونه است +عکس

به گزارش جهرم فردا مرکز پیوند سالم جهرم، به عنوان الگوی مراکز مشاوره و آموزش هنگام و پس از ازدواج در کشور، مورد بازدید نماینده وزارت بهداشت و درمان و  نمایندگانی از سایر استان‌ها، قرار گرفت.

رئیس اداره باروری سالم وزارت بهداشت و درمان، ضمن بازدید از واحدهای مختلف این مرکز، درجریان روند سیستم آموزشی این موسسه قرار گرفت.
دکتر اسلامی در این بازدید، از مرکز پیوند سالم جهرم به عنوان الگوی نمونه در کشور یاد کرد و گفت: هدف اصلی از ایجاد چنین موسساتی،حرکت در جهت بهبود رشد و تحکیم خانواده و جلوگیری از آسیب‌های خانوادگی است که مرکز پیوند سالم جهرم، به عنوان تنها مرکز ارائه دهنده خدمات رایگان مشاوره و آموزش هنگام و پس از ازدواج، در این مسیر به خوبی موفق عمل کرده است.
در ادامه این  بازدید معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم نیز گفت: باید این حرکت در مسیر رشد و  پیشرفت ادامه داشته باشد و نباید به وضع موجود اکتفا کرد.
دکتر ارجمند افزود: این مرکز پس از مشاوره و آموزش‌های لازم هنگام ازدواج تا ۵ سال به زوجین خدمات آموزشی و مشاوره  ارائه می‌دهد که در صورت تامین مربی و مشاور در حوزه خانواده، این مدت زمان افزایش خواهد یافت.
لازم به ذکر است که در مرکز پیوند سالم جهرم، آموزش‌هایی به صورت کاملا رایگان در خصوص احکام ازدواج، مسائل حقوقی ازدواج و آموزش سلامت جنسی به زوجین داده می‌شود.

۴۳۴۳۲۲۷۴۷_۱۸۶۱۲

photo_2017-08-08_19-46-38

photo_2017-08-08_19-44-47