متخصص، امیر و عالم باتقوا نیاز هر شهری است
امام جمعه جهرم:

متخصص، امیر و عالم باتقوا نیاز هر شهری است

جهرم فردا – خطیب جمعه جهرم با بیان این مطلب در نماز جمعه‌ی امروز گفت: مردم هیچ شهری نباید بی‌نیاز از این سه گروه باشند و هر شهری نیاز به فرد متخصص و دارای توانایی و مورد اعتماد مردم دارد.
«لطف‌اله دژکام» امام جمعه جهرم با بیان اینکه شهرستان جهرم به دیگر شهرهای استان و حتی استان‌های مجاور خدمات ارائه می‌دهد افزود: بدلیل قدمت دانشگاه علوم پزشکی جهرم بر طبق آمار، سالیانه نزدیک به ۸۰۰ هزار نفر به بیمارستان‌های این شهرستان مراجعه می‌کنند.
آیت‌الله دژکام با بیان اینکه یک شهر به غیر از متخصص به امیر یا فرماندار خیراندیش که در مسائل شهرستان حرف آخر را بزند نیاز دارد که مدیریت صحیح و سالمی در شهرستان شاهد باشیم اظهار داشت: علاوه بر این شهر نیاز به عالم دینی و فقیه باتقوا که شرعیت شهر و جایگاه فقیه و عالم را در اجتماع اسلامی تبیین کند، نیز دارد.
امام‌ جمعه جهرم‌ با اشاره به برگزاری سومین سالگرد آیت الله شب‌زنده‌دار جهرمی خواستار گرامی‌داشت یاد امام جمعه فقید جهرم شد و متذکر شد: در روز شهادت امام صادق(ع) از عالم و فقید و چهره‌ی سربلند و عزتمند فقاهت و علمیت حضرت آیت‌الله سیدحسین آیت‌الهی تجلیل شود تا بتوان بر اساس آن زمینه‌سازی جایگاه و نقش عالمان و فقهای دینی و تمدن‌سازی اسلامی در شهرستان تبیین شود.