لزوم ارتقای فعالیت سازمان های مردم نهاد در جهرم
فرماندار ویژه جهرم:

لزوم ارتقای فعالیت سازمان های مردم نهاد در جهرم

فرماندار ویژه جهرم گفت: دستگاه های اجرایی جهرم با تسهیل در روند اداری و همکاری حداکثری با این سمن ها، به ارتقاء فعالیتشان کمک کرده و آنها را تقویت کنند.

به گزارش جهرم فردا، علیرضا صحرائیان صبح چهارشنبه در نشستی که به منظور تبادل اطلاعات و استفاده از تجربیات سازمان های مردم نهاد برگزار شد، اظهار داشت: دولت به تنهایی قادر به حل مشکلات مردم نیست و بهترین کار، واگذاری بخشی از امور به خود مردم و یاری از آنهاست.

وی افزود: سازمان های مردم نهاد، نمایندگان مردم هستند که با انگیزه های خیرخواهانه و بدون چشم داشت مالی، امر مهم ارتباط مسئولان با مردم و پیگیری مشکلات آنها را انجام می دهند.

فرماندار ویژه شهرستان جهرم با اشاره به ناچیز بودن اعتبارات دولتی نسبت به مشکلات و کمبود های موجود، گفت: حداقل کاری که مسئولان ادارات بایستی در قبال سمن ها انجام دهند، حمایت معنوی و در کنار آنها بودن است.

وی ادامه داد: مسئولان ادارات با تسهیل در روند اداری و همکاری حداکثری با این سمن ها، به ارتقاء فعالیتشان کمک کرده و آنها را تقویت کنند.

صحرائیان ابراز داشت: انجام فعالیت های اجتماعی، مشکلات های خاص خود را دارد ولی باید با صبوری و سعه صدر، این راه را ادامه داد.