فرودگاه جهرم چارت سازمانی ندارد و نیازمند جذب نیروهای جدید است
فرماندار ویژه جهرم:

فرودگاه جهرم چارت سازمانی ندارد و نیازمند جذب نیروهای جدید است

معاون استاندار و فرماندار ویژه جهرم گفت: فرودگاه جهرم باید مانند شهرهای دیگر استان فارس استقلال پیدا کرده تا اعتبارات به شکل مستقیم به این فرودگاه تخصیص پیدا کند.

به گزارش جهرم فردا، علیرضا صحرائیان در آئین بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و تجهیزاتی فرودگاه جهرم اظهارداشت: ایستگاه ایمنی زمینی و تجهیزات آتش‌نشانی از امکانات مورد نیاز فرودگاه جهرم است.

وی به ضروت توسعه و تعریض باند فرودگاه جهرم اشاره کرد و گفت: وضعیت ترمینال مسافربری فرودگاه نامناسب بوده و  نیازمند نوسازی است.

فرماندار ویژه جهرم با اشاره به اینکه تقاضا داریم فرودگاه جهرم مانند شهرهای دیگر استان فارس استقلال پیدا کرده تا اعتبارات به شکل مستقیم به این فرودگاه تخصیص پیدا کند، بیان کرد: فرودگاه جهرم چارت سازمانی نداشته و نیازمند جذب نیروهای جدید است.

وی ایستگاه سوخت‌رسانی دائم و ایجاد ساختمان هواشناسی را از دیگر نیازهای فرودگاه جهرم برشمرد که وجود آنها در راه‌اندازی و توسعه هر چه‌سریع‌تر فرودگاه کمک شایانی می‌کند.

به گزارش فارس، در این آئین ساختمان اداری، تجهیزات حفاظت فیزیکی، اتاق برق و انبار تاسیسات، دستگاه‌های کمک ناوبری فرودگاه جهرم و غیره با اعتباری افزون‌بر یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.