عدم رسیدگی به بیمار اورژانسی در بیمارستان مطهری جهرم
یک شروند :

عدم رسیدگی به بیمار اورژانسی در بیمارستان مطهری جهرم

جهرم فردا – یک شهروند که اخیرا در مراجعه به بیمارستان مطهری جهت درمان دست آسیب‌دیده‌ش همراهش دچار مشکل شده است در یادداشتی برای ما از روند این اتفاق گفته است؛ وی نوشته است:

در روز سه‌شنبه هفته گذشته حوالی ساعت پنج ونیم عصر که در پی یک حادثه قسمتی از انگشتان دست مصدوم ما قطع شده بود به بیمارستان مطهری (که نزدیکترین مرکز  درمانی به محل حادثه بوده) مراجعه کردیم که پس از ورود به بیمارستان بدون توجه به وضعیت اورژانسی مصدوم ما و قبل از هر اقدامی به ما گفته شد باید به بیمارستان پیمانیه مراجعه کنیم. این اقدام در حالی بوده است که ما خواهان رسیدگی سرپایی و انجام یک پانسمان ساده بودیم تا از شدت مصدومیت و درد مصدوم تا زمان رسیدن به بیمارستان پیمانیه کاسته شود که با پاسخ مسئول مربوطه مبنی بر دوباره کاری بودن این اقدام مواجه می‌شوند.
با توجه به اینکه به ما گفته شد که اینجا ما هیچ کاری برای شما نمی‌توانیم انجام دهیم، همراه با مصدوم و با وسیله نقلیه شخصی و بدون در اختیار قرارگرفتن یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان پیمانیه مراجعه کردیم که بلادرنگ اقدامات اولیه درمانی از همان بدو ورود ما آغاز شد.
حال سوالی که مطرح می‌شود این است که
چرا مصدومی با اینکه خودش به بیمارستان مراجعه کرده بدون دریافت هیچ‌گونه کمکی بیمارستان را ترک کرده؟ برخورد پرسنل حاضر در صحنه با مصدوم و همراه مصدوم چگونه بوده است که حاضر به ترک بیمارستان مطهری شده‌اند و تقریبا بیست دقیقه دیرتر درمان را از بیمارستانی دیگر پیگیری کرده؟
با توجه به بیماری قلبی و فشار خون و مصرف داروهای رقیق کننده خون که مصدوم مصرف می‌کرده که باعث خونریزی شدید می‌شده، چرا مصدوم را بدون آمبولانس و مراقبت رها کرده که به بیمارستان دیگری مراجعه کند؟  و بالاخره اینکه در صورت بروز مشکل برای مصدوم مسئولیت آن به عهده چه کسانی خواهد بود؟

«سایت خبری جهرم فردا آماده‌ی درج پاسخ از سوی مسئولین مروط به این قضیه می‌باشد.»