رفع موانع پرواز در فرودگاه جهرم تا ۲ هفته آینده
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور خبر داد

رفع موانع پرواز در فرودگاه جهرم تا ۲ هفته آینده

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور گفت: تا ۲ هفته آینده موانع نشست و برخواست هواپیما در فرودگاه جهرم برطرف می‌شود.

به گزارش جهرم فردارحمت‌الله مه‌آبادی در آئین بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و تجهیزاتی فرودگاه جهرم اظهارداشت: پیشینه فرودگاه جهرم ریشه در سال‌های دور دارد و نیازسنجی این شهر به فرودگاه در زمانی که جمهوری اسلامی شکل نگرفته بود احصا و در دوران شکوهمند اسلامی تایید شده است.

وی با اشاره به تلاش‌های انجام شده در راستای رفع موانع عملیاتی شدن فرودگاه، افزود: این مهم در راستای راه‌اندازی هر چه سریعتر فرودگاه و امکان نشست و برخواست پروازها انجام شده است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور توسعه تجهیزات و زیرساخت‌های فرودگاه جهرم را در گرو فعال شدن پروازها و متناسب با رشد و استقبال از آن دانست و تاکید کرد: تا ۲ هفته آینده موانع نشست و برخواست هواپیما در فرودگاه جهرم برطرف می‌شود.

وی از رایزنی‌ با ایرلاین‌ها و برنامه‌ریزی برای تحقق پروازهای فرودگاه جهرم، بیان کرد: به تناسب و با افزایش پروازها و جابه‌جایی مسافر برنامه‌های خود را برای توسعه فرودگاه عملیاتی می‌کنیم.

مه‌آبادی تصریح کرد: زیرساخت‌های هوانوردی فرودگاه جهرم کامل است و نیازمندی خاصی در این زمینه وجود ندارد.