راه‌اندازی فرودگاه از مطالبات جدی مردم جهرم است
نماینده مردم جهرم در مجلس تاکید کرد

راه‌اندازی فرودگاه از مطالبات جدی مردم جهرم است

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: مقدمات راه‌اندازی مجدد پروازهای جهرم انجام شده و به‌زودی این فرودگاه آماده خدمات‌دهی به مردم است.

به گزارش جهرم فردا،محمدرضا رضایی در آئین بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و تجهیزاتی فرودگاه جهرم اظهارداشت: مقدمات راه‌اندازی مجدد پروازهای جهرم انجام شده و به‌زودی این فرودگاه آماده خدمات‌دهی به مردم است.

وی با اشاره به لزوم توسعه زیرساخت‌های فرودگاه جهرم، افزود: بخشی از زیرساخت‌ها پیش از این انجام شده و بخش دیگر نیز که مربوط به توسعه باند و افزایش طول آن است در دست اقدام بوده و به‌زودی با الحاق ۸۰ هکتار از زمین‌های مجاور به فرودگاه جهرم زمینه نشست و برخواست هواپیماهای پهن‌پیکر مهیا می‌شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مقدمات ورود یکی از ایرلاین‌ها برای راه‌اندازی مجدد پروازها در فرودگاه جهرم انجام شده است، بیان کرد: راه‌اندازی فرودگاه از مطالبات جدی مردم جهرم است چرا که این فرودگاه پیشینه طولانی داشته و بارها پروازها انجام اما به واسطه محدود بودن تعداد آن در طول هفته رونق چندانی نداشته است.

وی با اشاره به اینکه استمرار پروازها و منظم بودن آن مورد استقبال مردم جهرم قرار می‌گیرد، گفت: وجود تعداد بالای دانشجویان و زیرساخت‌هایی همچون منطقه ویژه اقتصادی، تیپ‌المهدی(عج)، پادگان آموزشی شهید دستغیب و غیره در رونق پروازهای فرودگاه جهرم موثر است.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قول وزیر راه و شهرسازی برای رونق مجدد پروازهای فرودگاه جهرم با ورود هواپیماهای «ای تی آر»، خاطرنشان کرد: هدف ما ورود هواپیمای بهتر و با سرعت بیشتر بوده و همین امر دلیل تاخیر در ایجاد پروازهای فرودگاه جهرم بوده است.