دیدار مدیر کل ورزش و جوانان فارس با پیشکسوت ورزش جهرم و استان فارس

دیدار مدیر کل ورزش و جوانان فارس با پیشکسوت ورزش جهرم و استان فارس

مدیر کل ورزش و جوانان فارس شامگاه یکشنبه با حضور در منزل ایرج ایزدی بازنشسته و پیشکسوت ورزش استان با وی دیدار کرد.

به گزارش جهرم فردا در ادامه برنامه‌های مدیر کل ورزش و جوانان فارس و تکریم از بازنشستگان اداره کل و پیشکسوتان ورزش استان این بار حیدر علی کامیاب کلانتری به اتفاق معاون جوانان و امور فرهنگی خود و جمعی از پیشکسوتان در منزل «ایرج ایزدی» بازنشسته و کارمند سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم و شیراز و از پیشکسوتان ورزش جهرم و استان حضور یافتند و از نزدیک با وی دیدار و گفتگو کردند.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس در این دیدار ضمن ارج نهادن به مقام مو سپیدان ورزش و بازنشستگان بیان کرد: بسیار خرسندم که این توفیق را پیدا کردم تا با یکی دیگر از بازنشستگان و پیشکسوتان ورزش استان ملاقات کنم .
وی با اشاره به اینکه پیشکسوتان سرمایه‌های ورزش و از ارکان اصلی آن محسوب می‌شوند افزود: بدون شک بخش عظیمی از افتخاراتی که امروزه ورزشکاران ایران اسلامی در میادین آسیایی و جهانی کسب می‌کنند را باید مرهون زحمات این عزیزان دانست.
کامیاب پیشکسوتان را گنجینه‌های طلایی که باید از آنان به عنوان یک سمبل و الگو یاد کرد برشمرد و‌اضافه کرد: این عزیزان عمر با برکت خود را در ورزش صرف کرده‌اند و تجربه‌های فراوانی در کارنامه خود دارند و لذا باید ورزشکاران و جوانان و نوجوانان امروز از تجربیات و اندوخته‌های آنان به خوبی استفاده کنند.
در این دیدار ایرج ایزدی هم با قرائت دست نوشته خود از حضور مدیر کل ورزش و جوانان و همراهان وی قدردانی کرد و گفت: باعث افتخار و خرسندی بنده است که امروز شاهد حضور مدیر کل ورزش و جوانان و دیگر عزیزان در منزل خود هستم و امیدورام این برنامه و سرکشی به پیشکسوتان و بازنشستگان همچنان که در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان فارس قرار گرفته است ادامه داشته باشد.
در پایان این دیدار هم از سوی اداره کل ورزش و جوانان فارس با اهداء لوح سپاس از خدمات ارزشمند سال‌های متمادی ایرج ایزدی در ورزش استان قدردانی شد.

۸۱۲۲۳۱۲۲۸_۱۵۳۲۲۲

screenshot_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7%db%b0%db%b8%db%b2%db%b1-%db%b1%db%b0%db%b0%db%b5%db%b1%db%b4

screenshot_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7%db%b0%db%b8%db%b2%db%b1-%db%b1%db%b0%db%b0%db%b4%db%b3%db%b2