دکتر رضایی در جمع شورای شهر جهرم از مطالبات مردم گفت

دکتر رضایی در جمع شورای شهر جهرم از مطالبات مردم گفت

به گزارش جهرم فردا در حالی‌که اعضای شورای شهرم جهرم هنوز نتوانسته‌اند فردی را جهت سپردن سکان شهرداری جهرم معرفی کنند نماینده‌ی مردم در مجلس شورای اسلامی شهر در محل شورای اسلامی این شهر حضور پیدا کرد تا مطالبات مردم را شفاف‌تر به گوش اعضای این شهر برساند.
دکتر محمدرضا رضایی در این دیدار گفت: شورا از جنس مردم است و شوراهای اسلامی و نمایندگان مجلس، منتخبین مردم هستند و شورا باید از بدنه‌ی دولت جدا و به قوه‌ی مقننه اضافه شود. منتخبین مردم باید بر دستگاه‌های اجرایی نظارت داشته باشند و اعضایرشورا باید به منظور خدمت و کار بیشتر با همدلی فاصله‌ای با سایر مسئولین نداشته باشد.
وی با بیان اینکه شهرداری‌ها از اعتبارات دولتی کمتر بهره می‌برند و رکود مسکن باعث شهرفروشی به منظور درآمدزایی شده است افزود: اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال از طریق طرح قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوبه‌ی مجلس به شهرداری جهرم کمک شد که این میزان در ۶ ماه اول امسال ۴۳۳ درصد افزایش نسبت به سال گذشته داشته است.
رضایی با یادآوری اینکه شهروندان از جمع‌آوری زباله و پاکسازی شهری رضایت خوبی ندارند اضافه کرد: شهرداری آسیب‌پذیری بالایی دارد و باید شرایطی فراهم آید که مردم به شهرداری اعتماد کنند.
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی روان‌شناسی بالا و مردم‌داری و آشنایی با امور شهری از را ویژگی‌های یک شهردار است و تاکید کرد: شهردار باید به مردم پاسخگو باش و شهرداری جهرم محل کسب تجربه و جمع آوری رزومه برای شهردار نیست، بلکه شورا باید با تعامل شهرداری را انتخاب کند که پیشینه‌ی موفقی داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه محلات جهرم از اعتبارات بافت‌های فرسوده بازآفرینی می‌شود اضافه کرد: آسفالت مناسب، مطالبه‌ی جدی مردم است و بسیاری از مناطق و شهرک‌های جهرم خاکی است به همین خاطر ۳ هزار تن قیر رایگان جهت آسفالت معابر و ۱۰ میلیارد ریال جهت بازسازی و مرمت بازار جهرم و ۲۰میلیارد ریال جهت احداث سالن ورزشی در این شهر اختصاص یافته است.

۴۳۵۸۲۳۵۷۱_۸۴۳۸۴

۴۳۴۳۲۹۹۹۴_۱۴۳۶۶۰

۴۳۴۲۳۵۵۷۶_۱۷۴۸۶۶