جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) در حرم مطهر امامزاده اسماعیل(ع) جهرم برگزار شد+عکس

جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) در حرم مطهر امامزاده اسماعیل(ع) جهرم برگزار شد+عکس

به گزارش جهرم فردا مراسم بزرگ جشن میلاد کریم اهل بیت(ع) حضرت امام حسن مجتبی(ع) در حرم مطهر امامزاده اسماعیل برگزار شد.

جشن بزرگ میلاد امام حسن مجتبی(ع) در شام چهاردهمین روز ماه مبارک رمضان همچون سال‌های گذشته پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء با حضور روحانیون و طلاب، مسئولین و ارادتمندان به خاندان عصمت و طهارت و آن امام همام برگزار شد.
استاد حاج «شکرالله جهان‌مهین» سخنران هر ساله‌ی این مراسم با تبریک میلاد فرخنده آن امام همام، با ذکر آیات شریفی از کلام الله مجید ضمن تأکید به الگوی‌گیری از امام حسن مجتبی (ع) بیان داشت: امام حسن مجتبی اسوه کرامت، گذشت، صبر و اخلاق بود و همچون جد بزرگوارش پیامبر گرامی اسلام بهترین الگو برای امت اسلامی و ما مسلمان و شیعیان است.
مدیر گروه معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی جهرم با ذکر اخلاقیات آن حضرت و ذکر احادیثی گرانبها اظهار داشت: همه ما باید از سیره و اخلاق کریم اهل بیت درس‌ها بیاموزیم و در زندگانی خود پیاده کنیم.
رئیس بنیاد آیت‌الله حق‌شناس جهرم ضمن یاد و خاطره علماء و روحانیون و بانیان این مراسم‌، آرزوی استفاده و بهره‌گیری از فرصت‌های ارزشمند این ماه شریف برای همگان نمود.
گفتنی است جشن بزرگ میلاد امام حسن مجتبی در جوار حرم مطهر امامزاده اسماعیل(ع) بیش از نیم قرن هست که توسط اهالی کوی صحرا در امامزاده اسماعیل (ع) جهرم به صورت باشکوه به مدت دو شب همراه با مداحی مداحان و پیر غلامان و مراسم سخنرانی برگزار می‌شود.

img_20170610_095336

img_20170610_095341

img_20170610_095331