برگزاری کنگره منطقه‌ای شعر علوی در جهرم
فرماندار ویژه جهرم خبر داد

برگزاری کنگره منطقه‌ای شعر علوی در جهرم

فرماندار جهرم : کنگره منطقه‌ای شعر علوی با حضور شاعرانی از استان‌های جنوبی کشور در جهرم برگزار می‌شود.

 به گزارش جهرم فردا، مهندس علیرضا صحرائیان شامگاه یکشنبه در نشست هماهنگی کنگره شعر علوی جهرم که با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهرم و کارشناسان حوزه هنری استان فارس برگزار شد، با تاکید بر لزوم همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی در هرچه باشکوه تر برگزارشدن این کنگره شعر، اظهارداشت: در این برنامه شاعرانی از استان‌های جنوب کشور حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه شاعران استان‌های کهکیلویه و بویراحمر، هرمزگان، بوشهر و فارس در راستای برگزاری کنگره شعر علوی به مدت ۲ روز در جهرم گردهم می‌آیند، افزود: جهرم روزهای ۱۵ و ۱۶شهریور ماه میزبان این شاعران است.

نماینده عالی دولت در شهرستان جهرم با بیان اینکه سیره و سبک زندگی امام علی(ع) موضوع این کنگره شعر است، بیان کرد: امام علی(ع) و اقتصاد مقاومتی و فرهنگ کار و تلاش، امام علی(ع) و عدالت اقتصادی اجتماعی، امام علی(ع) و احترام به بیت المال، امام علی(ع) و حسن مصرف، امام علی(ع) و اقدام و عمل و همچنین امام علی(ع) و کارآفرینی از محورهای آثار شاعران در این کنگره شعر است.

مهندس صحرائیان این جشنواره را دارای ۲ بخش موضوعی و آزاد عنوان و بیان داشت: بخش موضوعی این کنگره ویژه شركت‌كنندگان استان‌های منطقه جنوب و بخش موضوع آزاد نیز ویژه شاعران زیر ۲۰ سال استان فارس در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد : آثار ارائه شده در این کنگره در قالب شعر كلاسیک، نو، نیمایی و ترانه است.

۴۳۴۲۲۵۶۷۷_۶۴۴۲۴

۴۳۴۳۲۷۲۰۳_۳۲۲۲۶

۴۳۴۲۰۴۳۴۹_۱۱۲۷۵۲