امروزه تامین امنیت اخلاقی و امنیت اجتماعی مهمترین وظیفه پلیس است
فرماندار جهرم در شورای اداری:

امروزه تامین امنیت اخلاقی و امنیت اجتماعی مهمترین وظیفه پلیس است

مهندس صحرائیان مهمترین دغدغه رهبر معظم انقلاب و رییس محترم جمهور را نهادینه شدن اهداف و برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و تقویت معیشت مردم برشمرد که زیرساخت‌های آن بر پایه امنیت استوار است.

گزارش جهرم فردا،به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان جهرم، علیرضا صحرائیان در جلسه شورای اداری شهرستان جهرم، امنیت را مهمترین اولویت و نخستین موضوع کشور برشمرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی مظهر حاکمیت و امنیت جمهوری اسلامی است.

وی لازمه برقراری امنیت را اقتدار پلیس عنوان کرد و گفت: این اقتدار باید همراه با عدالت، مروت و ترحم باشد.

به گفته معاون استاندار فارس، پرسنل سخت‌کوش نیروی انتظامی در کنار حفظ هیمنه و اقتدار خود، باید محبت و صمیمیت با مردم را نیز از اساسی‌ترین اهداف و کارهای خود دانسته و این دو را از هم جدا نبینند.

وی به هماهنگی میان دستگاه‌های اجرایی و نیروی انتظامی تاکید کرد و آن را در برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی به ویژه در برخورد با افرادی که تعمداً یا از سر بی‌توجهی چهره جامعه را به لحاظ دینی، نجابت و عفاف مخدوش می‌کنند، یک وظیفه مهم و اساسی عنوان کرد.

فرماندار ویژه شهرستان جهرم ادامه داد: امروزه تامین امنیت اخلاقی و امنیت اجتماعی مهمترین وظیفه پلیس بوده که تامین آن منوط به همکاری و همراهی سایر دستگاه‌های اجرایی است.

به اذغان صحرائیان، چنانچه برنامه‌ها بر اساس عقل و منطق، عزم و اقتدار، قانون‌گرایی و عطوفت اسلامی استوار باشد، تصویر مطلوب و جذابی از عملکردمان در اذهان مردم شکل می‌بندد.

وی مهمترین دغدغه رهبری انقلاب و دولت را نهادینه شدن اهداف و برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و تقویت معیشت مردم برشمرد که زیرساخت‌های آن بر پایه امنیت استوار است.

رئیس شورای تامین شهرستان جهرم سلامت فکری، اخلاقی و رفتاری دستگاه‌های اداری و اجرایی را در برخورداری از جامعه‌ای پاک، قوی و به‌دور از سیاهی‌های اجتماعی ضروری دانست و لازمه این سلامت را وجود نظارت دقیق، همه‌جانبه و دائمی عنوان کرد.